Milovníci mačiek a krásnej keramiky si práve teraz prídu na svoje, pretože taniere, ktoré vám dnes ukážeme sú skrátka skvelé. Ruská umelkyňa vytvára takéto očarujúce a jedinečné taniere resp. platne, ktoré sú dokonalým darčekom pre každého fanúšika mačiek. 

Či už ich použijete na svoje drobné vychytávky, na šperky, alebo z nich budete jesť, keramikárka Tatiana dokáže vyrobiť keramiku akejkoľvek veľkosti, určenú na čokoľvek zo spomínaného. „Veľmi milujem mačky a milujem tiež keramiku. Poskytuje takmer neobmedzené príležitosti na realizáciu mojich nápadov,“ vyjadrila sa k svojej tvorbe. Jej diela sú vytvorené z bielej hliny a maľuje ich ručne, čo znamená, že každý kus je jedinečný a originálny. Pre predstavu ako jej tvorba vyzerá vám nižšie ukážeme niekoľko diel tejto šikovnej ženy.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.