Svet je úžasný, aj keď ste nízkou osobou. A niekedy najmä práve preto. Mladá ilustrátorka Brisa, ktorá meria len 152 cm sa rozhodla ilustrovať svoj a život jej snúbenca. „Som rada, že vždy mám priestor na nohy, a to najmä vo vlakoch, v lietadle alebo na zadnom sedadle auta,“ povedala.

Brisa tvorí ilustrácie o svojom každodennom živote a nevynecháva ani svojho snúbenca. Úplne prvý komiks zverejnila na Instagrame v septembri 2017. Od tej doby sa stala známou osobou a má viac ako 285 000 sledovateľov. „Začala som so sériou problémov nízkych ľudí, pretože som si myslela, že by bolo zábavné vytvoriť.“ Dodala, že jej výška jej vôbec neprekáža, že si na ňu zvykla a je takto šťastná. „Mojím zámerom najnovšieho komiksu bolo ukázať, že byť nízky nie je zlé alebo dobré, má to iba svoje vlastné klady a zápory, ako každá iná postava,“ povedala umelkyňa. Táto jej tvorba veľmi baví ľudí, preto sa s nami poďte pozrieť na jej tvorbu.

Mladá žena sa rozhodla týmito obrázkami poukázať na výhody nízkych ľudí, resp. dievčat:

Tvoja hlava je chránená pred nízkymi zárubňami:

Zmestíte sa do akejkoľvek vane:

Vždy máte priestor na nohy:

Neexistuje krátka posteľ:

Nájsť oblečenie nadmernej veľkosti alebo tzv. „oversized“ nikdy nie je problém:

Máš perfektnú výšku pre prijímanie pusy na čelo:

Nikdy neblokuješ výhľad ľuďom stojacich za tebou:

„Počujem každý úder tvojho srdca, keď ťa objímem“:

Zakryjete sa akoukoľvek prikrývkou alebo dekou:

Tvoje vlasy nemusia dorásť do takej dĺžky, aby vyzerali dlhé:

Dokážeš nájsť svoj odtieň v tieni vyššej osoby:

Môžeš nosiť tie najvyššie opätky a nikdy nebudeš príliš vysoká:

Sprchové hadice pre vás nebudú nikdy nízke:

Môžeš sa pohodlne usadiť na kresle:

Môžeš používať rukávy akejkoľvek bundy alebo svetra miesto rukavíc:

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.