Mladá rodinka si kúpila dom, ktorý vyzerá akoby bol priamo prenesený zo 70. rokov do tejto doby. Tento dom Alyshy a Nateho Jacksonovcov sa šíril v správach i na internete po celom svete a nie je sa čomu čudovať. Ide o skutočne jedinečný domov s tématikou interiéru zo 70. rokov, ktorá je neuveriteľne autentická.

Ľudí na internete tento skutočne jedinečný interiér domu absolútne pobláznil. Všetkým fotografiám krásnej rodinky dodáva retro výzor aj ich oblečenie a vizáž. Najikonickejšou vecou v dome je fialový koberec. „Tento dom nie je len o fialovom koberci. Keď ho vymeníme, bude opäť jedinečný a sám sebou. Pozrite sa na tie architektonické línie, schodisko, skrinky! Všetko to tu zostane,“ napísali manželia na sociálnej sieti.

Dom z roku 1975 vo Fort Wayne v Indiane si získal veľkú pozornosť médii a ľudí na internete už minulý rok práve kvôli jeho interiéru. Niektorým sa páčil, iní písali, že je to nevkusné, no táto rodina hneď vedela, že je to dom presne pre nich. Napokon si ho aj zaobstarali a určite sa táto originálna nehnuteľnosť zapáči aj niektorým z vás.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.