Dvaja z členov tanečnej skupiny Phantoms Crew sa rozhodli pre skutočne zaujímavý projekt. Ako predlohu si vzali ich obľúbený film Transformers a filmovú tematiku spracovali do tanečnej choreografie. Ich výsledok musíte vidieť!

Youtube

 

V dnešnom svete nie je jednoduché preraziť, no stane sa, že aj v takej malej krajine ako je Slovensko sa nájdu talentovaní ľudia, ktorí majú chuť a vášeň pre to, čo milujú. Dôkazom je aj 5-členná chlapčenská tanečná skupina Phantoms Crew, známa aj zo zahraničných televíznych šou, ktorá svojich fanúšikov pravidelne zásobuje tanečnými videami.

Tento krát ich video ale skutočne vyzerá inak – filmovo. Perfektné kostýmy Transformerov, robotické pohyby, výborná tanečná choreografia a dokonalá postprodukcia v podaní mladého a talentovaného Lukáša Búša. Podporte aj vy toto skvelé video:

 

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.