Carrie a Cory Shields sa stretli počas stáže ešte počas ich štúdia na univerzite. Keď spolu začali randiť, tak zistili, ako veľmi obaja milujú Star Wars. Ich vzťah prerástol v manželstvo a tento pár si užil svoj veľký deň naozaj jedinečne. Fanúšikovia filmových počinov sa môžu inšpirovať, niektorí už tak aj urobili.

„Menej ako 1% svadieb sú takéto tematické,“ povedal svadobný fotograf Hillis. Chlapík si myslí, že Carrie a Cory svoju tematickú svadbu zrealizovali skutočne veľmi dobre. Takýchto svadieb totiž veľa nie je. „Počas svadby mali niekoľko jedinečných prvkov z filmu Star Wars,“ uviedol. V skutočnosti dokonca pripojili k robotovi kameru GoPro, aby obrad zachytili z jeho pohľadu. „Tému tiež integrovali do väčšiny dekorácií, hudby aj ich pozvánok. Myslím si, že je dobré zachovávať niektoré tradičné prvky svadby, čo sa manželom napriek všetkému podarilo. Svadba Carrie a Cory zahrnula aj prvky ich osobného štýlu,“ pochválil mladomanželov fotograf. Ani si pritom neuvedomil, že čoskoro sa mu budú hrnúť ponuky.

Dosť ale bolo viet, je na čase ukázať vám konkrétne fotografie zo svadby a možno povedať, že ich svadba bola naozaj jedinečná. Prvky Star Wars sa im podarilo dokonale zakomponovať.

Neskôr bol fotograf oslovený, aby zachytil ďalšie svadby na tému Star Wars:

 

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.