Tak toto sa len tak nevidí. Slovák žne úspech na svetovej úrovni. Mladého Denisa Kučera zo Serede si všimli aj za hranicami a má to jeden vážny dôvod. Ide o silný príbeh muža, ktorého rakovina posadila na vozík, no sila je to, čo ho sprevádza celým životom a dokáže si ho užiť viac, ako ktokoľvek z vás. A za športové výkony, ktoré predvádza si zaslúži absolutórium.

Mladý športovec už od útleho detstva miloval šport. Na istý čas ho zastavila rakovina, no akonáhle sa to dalo začal opäť športovať. Momentálne sa už niekoľko rokov venuje street workoutu a kalistenike, čiže ide o to, že cvičí vlastným telom. Nezastavil ho tak ani ťažký hendikep, v dôsledku ktorého nedokáže sám chodiť a je pripútaný k invalidnému vozíku. Ako ale sám tvrdí: „Môžeš robiť hocičo o čom presvedčíš vlastnú hlavu. Aj keď je to niekedy veľmi ťažké, nemôže ma to zastaviť.“ Svoj aktívny prístup k životu a nesmierne silného ducha zdieľa aj so svojim okolím.

Objavil sa v relácii s názvom Mýty a fakty, ktorú nájdete na aj na kanáli Youtube. Následne si ho vďaka tomu všimol celý svet a dostal sa do špeciálneho výberu najlepších videí za rok 2019. Len nedávno sa na internete objavilo video, ktoré ukazuje najlepšie športové a adrenalínové výkony. Toto video nesie názov „Best Videos of the Year/TOP 100“ a nájdete ho aj na konci tohto článku. Obsahuje tie najzaujímavejšie výkony i ľudí z celého sveta. Čo sa týka rebríčka, tak Denisa napokon zaradili na 90. priečku.

View this post on Instagram

Videoshooting for @birellofficial was one of the most exciting projects I ever had!Thanks to everyone for their attitude and profesionality!Thanks to all the great people I met! Im on my way to become unstoppable! Chase your dreams guys!💪💪💪 . . . . #barstarzz #calisthenics #calisthenics_athletes #monkeybars #calisthenicsmovement #calisthenicsaroundtheworld #barsparta #baristiworkout #dsworkout #calimove #calisthenicsunity #CWWfeature #calisthenicsfreestyle #barmaniapro #calisthenics_best #calisthenicsslovakia #calisthenicsitalia #calisthenicslife #calistenia #caliteam #calisthenicsacademy #calisthenicsevolution #calisthenicstraining #calisthenicsmotivation #rawcalisthenics #calisthenicsnederland #calisthenicsuk #arri #fitnessmotivation

A post shared by Denis Kučera (@hyperwheel171) on

Toto je výsledné video (Denis od 2:35 pod menom @hyperwheel171):

Best Videos of the Year | Top 100 | People Are Awesome

2019 was packed with awesome achievements, and these people raised the bar! 👏Join us as we count down the best videos of the year!A huge congratulations to everyone featured!

Zveřejnil(a) People Are Awesome dne Středa 1. ledna 2020

 

 

 

Zdroj: Dobrenoviny.sk

 

 

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.