Model Luca Marchesi sa rozhodol, že chce zmeniť tvar svojej čeľuste, a tak začal intenzívne trénovať po dobu 2 mesiacov. Pomocníkom mu bol plast, ktorý intenzívne žul. Nadšený model zdieľal výsledky jeho snaženia prostredníctvom videa, ktoré pridal na svoj TikTok. A s výsledkom je síce spokojný, no začal dostávať nepekné správy. 

Foto od tikTok

Komentujúci sa okamžite začali vyjadrovať k jeho výzoru, pričom drvivej väčšine sa jeho nový vzhľad vôbec nepáčil. Niektorí ho označili za Chipmunka a ďalší tvrdili, že jeho tvár vyzerá ako sedadlo z bicykla či trojuholník. Reakcií i komentárov na jeho výzor bolo viac než dosť a dá sa povedať, že sa práve týmto videom mimoriadne preslávil. Tvrdí však, že TikTok si zrejme čoskoro zruší.

Priznal, že nad tým rozmýšľa kvôli nepekným komentárom, ktoré sa ho dotkli. „Je mi ľúto všetkých, ktorí ma sledujú, ale z 5 komentárov, ktoré dostanem, sú 4 urážlivé alebo nepekne kritické,“ povedal Luca. Zatiaľ je však otázne či napokon účet naozaj zruší alebo si ho predsa len ponechá. Čo to však prezradil aj o svojej kariére.

Foto od tikTok

„Na začiatku mojej kariéry to bolo veľmi ťažké. Chcel som pracovať ako model, ale vážil som 104 kilogramov a každá modelingová agentúra ma odmietla kvôli váhe a tvrdili tiež, že mám príliš okrúhlu tvár. Riaditeľ jednej z agentúr mi povedal, aby som sa vrátil, keď schudnem 30 kilogramov,“ dodal model. A vzal to ako výzvu, ktorá ho napokon priviedla tam kde je dnes.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.