Módna návrhárka Oyinda Akinfenwa z Nigérie vytvára nádherné multifunkčné šaty, ktoré sa dajú ľahko pretvoriť, aby vyhovovali vašej aktuálnej nálade a vždy udržiavali váš štýl svieži. Najnovšie zverejnila smaragdovozelené šaty, ktoré je možné jednoducho nastajlovať až 4 spôsobmi.

Sú to naozaj špeciálne kúsky, ktoré by chcela mať vo svojom šatníku nejedna žena. „Keď sa snažím vytvárať moje šaty, tak niekedy mi to trvá dlhšie, no inokedy mi to ide veľmi rýchlo,“ povedala návrhárka, ktorá vedie svoju vlastnú značku s názvom Janore. Oyinda ďalej prezradila, že pri vytváraní nového dizajnu začína tým, že si nakreslí všetko, čo jej v danej chvíli napadne. „Avšak popri šitiu vždy urobím aj nejaké zmeny, aby bol výsledok čo možno dokonalejší,“ povedala šikovná návrhárka.

A zdá sa, že Oyinda je vždy plná energie a kreativity. „Vieš, aké je super vyrobiť si vlastné šaty? Teší ma to aj preto, že som vo svojom vlastnom tvorivom priestore. Je úžasné mať možnosť sa pozrieť na niečo normálne a urobiť z toho niečo viac, niečo dokonalejšie,“ povedala. Dlho však nevedela, že sa z nej stane módna návrhárka. Prišlo to tak náhodou. „Všetko sa to začalo, keď som mala 17 rokov. Bola som doma a tak veľmi som sa nudila, že som sa rozhodla urobiť si nejaké fotografie. Z tohto dôvodu som si vytvorila nový outfit z matkinho šálu. Prerobia som ho na tričko a vyšlo to celkom dobre. Postupne som si teda začala robiť ďalšie a ďalšie oblečenie až som došla tu,“ povedala žena.

Toto je už jej umenie:

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.