Medvede sa už zobúdzajú po zime a znovu ich vidieť nielen v lese, ale niekde aj na bežných komunikáciách. V Connecticute natočili krásny moment, na ktorom vidieť ako medvedica prechádzala cez cestu so svojimi mláďatkami.

Prechod zvieracej rodinky cez cestu bol mimoriadne milý. Na chvíľu tento moment ochromil premávku a autá stáli v kolóne v oboch smeroch. Jeden z vodičov našťastie stihol všetko zachytiť na kameru a nahral krásne video na internet, vďaka čomu sa oň môžeme podeliť aj s vami.

Na videu uvidíte, že mať na starosti hneď 4 mláďatká veru nie je nič jednoduché:

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.