Ak máte radi netradičné miesta, sme si istí, že kaviareň Café Bw, ktorá sa nachádza v Moskve je ideálnym miestom na návštevu. Táto kaviareň je jedinečná tým ako vyzerá. Už pri vstupe do nej vás prekvapí zariadením, vďaka ktorému vyzerá ako 2D komiks. 

Každý jeden kúsok kaviarne je premyslený do posledného detailu. „Túto kaviareň sme sa rozhodli postaviť v roku 2019. Nemali sme veľa peňazí, no vedeli sme, že chceme vytvoriť miesto s nezvyčajným interiérom. Postupne sa nám podarilo nápad zrealizovať a okrem Moskvy máme rovnakú kaviareň aj v Petrohrade,“ povedal majiteľ. Tu ale stačilo viet, pozrite sa ako vyzerá tento jedinečný podnik vo vnútri.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.