Milovníci cestovania sú zvyčajne pripravení absolvovať akékoľvek dobrodružstvo, ktoré im príde do cesty. Istá turistická spoločnosť však dúfa, že sa postará o tú najzaujímavejšiu ponuku – víťaz bude cestovať po svete úplne zadarmo, no spoločnosť na tejto ceste mu bude robiť absolútny cudzinec.

TourRadar – najväčšia online cestovná kancelária na svete, hľadá dve úplné neznáme osoby, ktoré sú pripravené a ochotné cestovať spoločne. Tento výlet je súčasťou kampane Tour of the World. Dvaja účastníci, ktorí sa nikdy predtým nestretli, budú zdieľať spoločné chvíle v piatich rôznych krajinách na piatich rôznych kontinentoch, pričom svoju cestu musia dokumentovať na sociálnych sieťach.

„Viacdenné turné je najjednoduchším spôsobom, ako môže každý cestujúci zažiť svet v relatívne krátkom čase,“ uviedol vo vyhlásení šéf marketingu spoločnosti TourRadar Michael Potscher. „Vďaka našej kampani Tour of the World zorganizujeme pre dvoch cudzincov výlet ich života, ktorý inšpiruje aj ostatných, aby sa taktiež zapojili do takýchto obohacujúcich zážitkov,“ dodal.

Týchto dvoch šťastlivcov bude sprevádzať aj profesionálna filmová posádka, ktorá vytvorí obsah pre sociálne siete a marketingové kanály spoločnosti TourRadar. Okrem toho, že sa dvaja vybraní dobrodruhovia navzájom nebudú poznať, nebudú taktiež do poslednej chvíle ani len tušiť, kam idú. Táto cesta po svete bude trvať približne 50 až 60 dní. Všetky letenky, ubytovanie, stravu a ostatné výdavky pokryje spoločnosť.

Uchádzači musia predložiť dvojminútové video vysvetľujúce, prečo by mali byť vybraní práve oni. Žiadosti môže poslať každý jeden z vás, avšak termín je do 24. marca! Víťazov vyhlásia v apríli a ich cesta sa začne v máji. Takže, ak sa nebojíš neznámeho, si dostatočne odvážny i dobrodružný typ, chceš spoznávať svet zadarmo, neváhaj! Takáto ponuka tu nie je každý deň.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.