Hádky nie sú nič príjemné a občas každý z nás potrebuje byť sám so sebou. Vždy je lepšie riešiť problémy s chladnou hlavou a niekedy k tomu stačí iba vyjsť z domu. Možno vám padne dobre prechádzka po ťažkom dni v práci či po hádke s milovanou osobou. V tomto prípade to však zašlo do extrému, ale veď ktorí ľudia sú temperamentnejší ako Taliani, že?

Foto od Pixabay

Nemenovaný muž z Talianska sa vydal na netradičnú prechádzku pred viac ako týždňom po tom, čo mal nezhody so svojou manželkou. Bývajú spolu v Como na úplnom severe Talianska, až pri švajčiarskych hraniciach. Nie je jasné, prečo sa dvojica pohádala, ale zjavne to bol dosť vážny dôvod na to, aby sa manžel vydal na nevídané dobrodružstvo. Aby sme ale boli konkrétnejší, tak to dobrodružstvo meralo presne 421 kilometrov.

48-ročnému chlapovi sa predtým, ako ho zastavila polícia, podarilo prejsť pešo až do Fana, malého mesta na pobreží Jadranského mora. Aj keď ísť na prechádzku nie je v rozpore so zákonom, tak zistilo sa, že muž porušil talianske pravidlá týkajúce sa zákazu vychádzania, ktoré platia od 22:00 do 5:00 v snahe zabrániť šíreniu koronavírusu. Policajti spočiatku odmietali uveriť, že mohol ísť až z Como pešo, ale rýchla kontrola jeho mena odhalila, že jeho manželka ho pred týždňom nahlásila ako nezvestného.

Chlapík bol z cesty veľmi unavený, no inak v poriadku. Na náročnú cestu si so sebou nevzal žiadne jedlo ani zásoby. Priznal, že si celkom ani neuvedomil ako ďaleko sa mu podarilo prejsť. V priemere prešiel niečo vyše 60 kilometrov za deň a našťastie narazil na ochotných ľudí, ktorí mu poskytli jedlo. Po jeho putovaní si ho prišla osobne vyzdvihnúť manželka a tá povedala, že po hádke okamžite odišiel z domu. Muž sa napokon s manželkou vrátil domov.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.