Francúzsky lovec odišiel z poľovačky inak ako si predstavoval. Pri úteku mu jeleň roztrhol tvár a muž sa ocitol v nemocnici s veľkým počtom stehov. Všetko sa to udialo v lesoch Lesperonu, presnejšie v juhozápadnej francúzskej oblasti Landes.

deer fotografia
Foto od LubosHouska Ilustračné foto

Muž menom Vincent Saubion mal aj kus šťastia, pretože on a jeho kamaráti museli uniknúť pred statným jeleňom vážiacim približne 150 kilogramov. „Jeleň ma zasiahol do tváre, keď sa snažil utiecť,“ povedal Vincent. Lovec povedal, že stratil veľa krvi, ale napriek obrovskej rane, ktorá mu zostala na tvári, chcel pokračovať v love, čo je v skutku bizarné. „Cítil som sa, akoby som bol opitý, ale v skutočnosti mi to zobralo polovicu tváre,“ povedal poľovník. Skupina si však rýchlo uvedomila závažnosť jeho zranenia, a tak musela nakoniec priletieť do zalesnenej oblasti helikoptéra, ktorá ho prepravila do nemocnice, kde podstúpil okamžitú operáciu. Podľa správ má muž na svojej tvári 50 stehov.

Foto od Facebook

Vincent sa k svojmu zraneniu vyjadril takto: „Som vďačný, pretože som sa obával viac v porovnaní s tým, aká bola napokon skutočná ujma na zdraví. Nič nemám zlomené a cítim sa tak dobre, ako môžem.“ Zatiaľ čo mnohí by sa zrejme zľakli a do budúcna zvážili svoju „poľovnícku kariéru“, tak tento chlapík o tom ani len neuvažuje. „Stále som vášnivý poľovník a rešpektujem aj celú našu komunitu priateľov, ktorí si radi výjdeme na lov,“ uzavrel. Francúzsko je obľúbená krajina v kruhu poľovníkov, pretože sem prichádzajú z celého sveta a lovia najmä jelene, srnce či diviaky.

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.