Niekedy nepotrebujete nič viac, ako obyčajnú prechádzku v krásnom prostredí. Prechádzky sú jednou z možností, ako si vyčistiť myseľ, znížiť stres a uvoľniť sa. Samozrejme, že nie každý má rád takéto pobyty v prírode, no tráviť čas vonku je veľmi dôležité a nedá sa len tak hocičím nahradiť.

Pri podobných pobytoch v prírode by ste nemali zabúdať na svoj fotograf resp. smartfón, pretože nikdy neviete, na čo narazíte. A takýto príklad vám práve teraz ponúkame. Príbeh Sida Saundersa z východného Sussexu je veľmi zaujímavý. Ako sa sám vyjadril, svoj fotoaparát nosí pri týchto prechádzkach stále pri sebe.

Foto od boredpanda

Keď raz prechádzal parkom, narazil na betón a myslel si, že ide o obyčajný kus betónu, no keď sa pozrel bližšie, tak si všimol, že je na ňom niečo napísané. Ukázalo sa, že ide o náhrobný kameň s vyrytou krátkou správou a dátumom. Bolo to zvláštne, pretože sa nachádzal uprostred ničoho. Sid sa rozhodol, že sa tam na druhý deň vráti a vyčistí kameň aj jeho okolie. Slovo dodržal.

Foto od boredpanda

Po vyčistení všetkých machov a nečistôt zistil, že ide o veľmi starý náhrobný kameň – niekto tam pred 130 rokmi pochoval svojho králika. Tento jednoduchý čin dôchodcu si veľmi rýchlo získal srdcia mnohých ľudí.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.