Kwane Cross z Virgínie, ktorý vlastní malý podnik vo Washingtone DC, vyhral v lotérii 800 000 dolárov (v prepočte vyše 706 000 eur) po tom, čo tipoval rovnaké štvorčíslie na 160 žrebovacích lístkoch. 

Niekedy treba dať na svoje pocity. To sa presne vyplatilo tomuto mužovi z Virgínie. Čísla 7-3-1-4 mu priniesli šťastie, pretože táto štvorciferná kombinácia sa 5. decembra ukázala ako víťazná a priniesla Crossovi 800 000 dolárov. 

„V pozadí televíznej relácie som videl adresu a z nejakého dôvodu mi zostala v hlave. Pri výbere čísel som išiel pocitovo,“ povedal Cross, výherca Jackpotu. 

Zdroj: pixabay

Cross povedal, že čakal v prejazdovej rade v reštaurácii s rýchlym občerstvením, keď sa dozvedel, že vlastní 160 výherných lístkov. „Pomyslel som si, že to nemôže byť skutočné! Musel som zastaviť a skontrolovať to asi 82-krát,“ povedal výherca. 

Šanca na zhodu všetkých štyroch čísel v presnom poradí je podľa Virginia Lottery 1 ku 10 000. Cross uviedol, že zatiaľ nemá žiadne plány s peniazmi, pretože to nečakal. 

ZDROJ

 

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.