Keď je vonku silná búrka so všetkým, čo k nej patrí, vtedy je najlepšie zostať doma alebo niekde v bezpečí. Hromy a blesky sú skutočne nepríjemné a navyše vám hrozí, že vás trafí blesk. Častokrát sa to stáva celkom nečakane a neviete sa na to pripraviť. Nič netušiaci Romulus McNeill, ktorý pracuje v škole na vlastnej koži okúsil, aké je to nebezpečné. Stalo sa však niečo, čo nikto nečakal.

, Muž zasiahnutý bleskom vyrukoval s takýmto hrozivým kamerovým záznamom z daného incidentu

Pán McNeill išiel po chodníku s dáždnikom, keď ho odrazu zasiahla blesková bomba. Jemu sa však nič nestalo, odniesol si to iba dáždnik, ktorý mu zhodilo z rúk. Chlapík ho ihneď zodvihol zo zeme a odkráčal preč. V rozhovore pre WMBF sa pán McNeill vyjadril k tejto udalosti takto: „V hĺbke duše som dúfal, že ma blesk nezasiahne. Bol som v šoku. Bolo to tak trochu šialené, že sa to stalo. Len som sa snažil dostať domov a najesť sa.“ Neskôr zverejnil celý videozáznam z tejto udalosti na Facebooku. Ľudia začali reagovať a vypytovať sa muža na všetko možné. No zanechali úsmevné aj radostné komentáre.

A tu je už spomínané video:

Zveřejnil(a) Romulus McNeill dne Pátek 16. srpna 2019

Jeden z komentujúcich napísal: „Páni, dnes si musíš kúpiť lotériu, pretože je to tvoj deň!“ Iní zas písali, že mal veľké šťastie, no sú veľmi radí, že je zasiahnutý muž v poriadku. Nie všetci totiž majú také šťastie. Často však dochádza aj k rôznym poškodenia domu či iného majetku. Takým príkladom je aj žena z Port Charlotte na Floride, ktorá zažila šok. Blesk totiž zasiahol jej kúpeľnú a kompletne rozbil toaletu. Marylou Wardová po tomto nepríjemnom incidente uviedla, že úder blesku bol ten najhlasnejší zvuk, aký kedy počula.

, Muž zasiahnutý bleskom vyrukoval s takýmto hrozivým kamerovým záznamom z daného incidentu

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.