Život nám niekedy kladie pod nohy množstvo prekážok, no je len na nás ako sa s tým popasujeme. Niektoré veci dokážeme zmeniť, iné zas však nie. Dnešný príbeh je veľmi zaujímavý. Matka troch detí sa obávala, že neuvidí, ako sa jej dvojičky dožijú 5 rokov kvôli chorobe, s ktorou bojovala. To sa našťastie nepotvrdilo a mohla osláviť synove narodeniny. Nie však bežným spôsobom, bola to jedinečná párty.

Po tom, ako prekonala Rachel Perman rakovinu, rozhodla sa, že najlepší spôsob, ako osláviť narodeniny je vytvoriť rozkošné fotografie. “Tento rok som sa rozhodla pre magické narodeniny svojich detí, pretože všetky tri deti majú tento sviatok počas jedného týždňa. Navyše, pred 5 rokmi mi bola diagnostikovaná rakovina hneď potom, ako som porodila moje dvojčatá a mala som strach, že by som sa ich 5 rokov ani nedožila,” povedala matka. “Elijah miluje rozprávku “Hore”. Je to jediné, čo si stále kresli, jediné knihy, ktoré chce a jediná hračka, ktorú sme mu minulý rok kúpili v Disneylande. Bol naštvaný, že tam nebol dom s balónikmi, preto bola takmer celá dovolenka veľkým sklamaním. Tak som prišla s nápadom pozvať jeho prarodičov a vystrojiť niečo originálne. Tí okamžite súhlasili a obliekli sa do takýchto kostýmov.”

Richard a Caroline Bain, ktorí majú obaja 90 rokov s radosťou toto pozvanie prijali. “Moji starí rodičia boli nadšení, že sa môžu zúčastniť niečoho takého. Teraz niečo podobné pripravujeme aj pre najstaršiu dcéru. Dodali, že Elijah, ale aj Mikayla boli z tohto darčeku nadšení, čo je dobre vidieť aj na fotografiách.

Zdroj

Foto: Boredpanda

 

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť