Policajti v austrálskom Sydney sa po oznámení domáceho násilia okamžite vybrali k nahlásenému bytu . Nenašli však plačúcu manželku ale iba hlboko zahanbeného muža.

nasilie

Po hlasných ženských výkrikoch, vyhrážkach : “ Ja ťa zabijem“ a hlasných ranách, ktoré spôsoboval padajúci nábytok  prichádzajúcich zo susedného apartmánu sa susedia rozhodli privolať mužov zákona.  Po zaklopaní na dvere nasledovala celkom zaujímavá konverzácia:

 

 

“ Kde je vaša žena?“

“ Ja nemám ženu“

“ Kde je vaša priateľka?“

“ Nemam ani tú“

“ Susedia nám nahlásili prípad domáceho násilia . Vraj bolo odtiaľ počuť hlasné vyhrážky „

“ No to som bol ja  snažil som sa zabiť pavúka – bol naozaj veľký“

“ Susedia hlásili ženské výkriky, no tak, čo si jej spravil, zabil si ju? „

“ Obávam sa, že to som bol tiež ja“  Pokračoval zahanbene chlapík

Policajti samozrejme vykonali ešte obhliadku domu a naozaj nenašli žiadne stopy po mŕtvole okrem tej pavúčej .

Nie je to prvý prípad, kedy sa pavúk postaral o naozaj slušný rozruch .  Ďalší prípad sa stal v americkom Michigane kedy sa chlapík snažil podpáliť pavúka zapaľovačom, počas toho ako tankoval na benzínovej pumpe.  Určite si pozrite video nižšie

https://www.youtube.com/watch?v=DKrmvM-3hzw

 

zdroj: theguardian

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.