Dobrodružné povahy nevyhľadávajú ten najväčší luxus v podobe 5* hotela, k šťastiu im zväčša stačí iba stan a tá správna spoločnosť. Ak si dokážete odoprieť všetky výdobytky dnešnej doby a zažiť niečo skutočne dobrodružné, vyskúšajte vymeniť svoje pohodlie za domov na cestách.

Kempovať znamená aj to, že opustíte televíziu, internet, zanecháte za sebou stres a svoju dovolenku si užijete v jedinečnej prírode. Ak však nie ste na niečo také pripravení, alebo si myslíte, že to nie je nič pre vás, tak tento instagramový účet vás možno prekvapí o opaku. Ukážeme vám totiž spôsob, ako urobiť zážitok ešte viac pohlcujúcim.

Zaobstarajte si stan a vydajte sa na krásne miesta, z ktorých budete mať husiu kožu, kde budete priamo zo stanu pozorovať západ aj východ Slnka, či hory pred vami, alebo údolia pod vami.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.