Na južnom Islande sa nachádza jedinečná atrakcia, v ktorej sú hostia obklopení nádhernou prírodou. Je to miesto, vďaka ktorému sa do nej doslova ponoríte, aj keď stále zostanete vo svojej súkromnej bubline, ktorá leží v lese.

, Na Islande sa môžu pochváliť takouto lesnou bublinou, z ktorej hostia môžu pozorovať hviezdy či polárnu žiaru

Hostia tak môžu spať pod obrovským morom žiarivých hviezd a ak budú mať šťastie, tak nad hlavou uvidia polárnu žiaru typickú pre krajiny nachádzajúce sa na severe planéty. Robert Robertsson, majiteľ a riaditeľ projektu Buubble so sídlom v Reykjavíku, to zhrnul a povedal toto: “Niektoré detské sny zostávajú s nami po celý život. Spanie pod hviezdami alebo pozorovanie tanca polárnej žiary je jedným z tých celoživotných snov.” Podnikateľ teda najmä kvôli tomuto faktu vytvoril koncepciu Bubble.

, Na Islande sa môžu pochváliť takouto lesnou bublinou, z ktorej hostia môžu pozorovať hviezdy či polárnu žiaru

“Zabudnite na mesto, zabudnite na prácu a užívajte si sledovanie polárnej žiary. Nemôžeme zaručiť, že ju uvidíte, ale ak sa ukáže, tak vaša noc bude magická a nikdy na ňu nezabudnete,” povedal ďalej riaditeľ. Severské svetlá by však návštevníci zmeškať nemali. Spoločnosť Buubble.com pôsobí ako cestovná agentúra a má dve pobočky na južnom Islande. Do bubliny sa zmestia dvaja hostia, no môžu si so sebou vziať aj dieťa do 6 rokov, ktoré bude spať s nimi v jednej posteli. Bežné náklady sa pohybujú na úrovni 740 eur, ale riaditeľ Robert ponúka vzhľadom na vírus zľavu, ktorá túto sumu znižuje na 550 eur a umožní vám rezervovať si bublinu kedykoľvek v nasledujúcich 5 rokoch.

, Na Islande sa môžu pochváliť takouto lesnou bublinou, z ktorej hostia môžu pozorovať hviezdy či polárnu žiaru

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.