Na letiskách v Litve mohli byť už viackrát cestujúci svedkami rôznych vianočných stromčekov – prírodných, moderných, inovatívnych aj nepredvídateľných. Avšak, takýto vianočný stromček, aký sa nachádza na letisku vo Vilniuse ste ešte nevideli.

Leteckí bezpečnostní dôstojníci sa na tomto letisku rozhodli pre niečo neobvykle. Ich cieľom bolo ponúknuť iný pohľad na klasický vianočný stromček s cieľom vyslať vzdelávací odkaz o dôležitosti bezpečnostnej ochrany v letectve. S použitím predmetov, ktoré sú zakázané v batožine a ktoré boli odobraté cestujúcim počas detekčnej kontroly, vytvorili skutočne jedinečné majstrovské dielo. Nože, nožnice, zapaľovače, čepele i najrôznejší nebezpečný tovar, toto všetko obsahuje stromček. Ak teda budete cestovať aj cez toto letisko, tak si rozmyslite čo si so sebou zoberiete, aby to náhodou nemuselo zostať na tomto stromčeku.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.