Na Novom Zélande sa zúčastnilo koncertu desiatky tisíc ľudí po tom, čo v krajine už dlhodobo vyhrávajú nad Covidom-19. 24. apríla si užilo koncert až 50 000 ľudí. Koncert pod holým nebom sa odohral na aucklandskom štadióne Eden park a ľudia počúvali kapelu Six60.

Kapela bola z tejto možnosti nadšená. „Až nabudúce povedia, že je to nemožné, ukážte im toto. Ďakujeme Auckland,“ napísala kapela na svojom Instagrame. „Pre nás ľudí je mimoriadne dôležité, aby sme sa mohli zísť a zaspievať si spolu. Dáva nám to pocit, že sme niečoho súčasťou,“ povedala šťastná žena, ktorá bola taktiež na koncerte.

Spevák skupiny Six60 povedal, že dúfajú, že čoskoro budú môcť vystupovať aj ďalšie kapely všade po svete, pretože veľmi dobre vie aké to je nemôcť vystupovať. Dodal, že veľakrát mali ako kapela pochybnosti či vôbec ešte niekedy budú môcť mať koncert.

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.