Ovocie, zelenina a bobule majú rôzne tvary a veľkosti – rovnako ako ľudia. Na rozdiel od ľudí však v obchodoch často nevidíme rozmanitosť týchto potravín. Je to preto, že obchody sa ich snažia predávať podľa prísnych štandardov „krásy“, ktoré napokon vedú k tomu, že sa obrovské množstvo jedlej, no naoko menej vábnej zeleniny a ovocia, odhadzuje.

Z času na čas však aj niektoré nedokonalé kúsky končia na pultoch obchodov. Mnohí zákazníci sa ale vyhýbajú ich nákupu. Avšak tí, ktorí nakupujú jedlo online, nemajú vždy možnosť konkrétne si vybrať, čo dostanú. Preto, keď si užívateľka Twitteru, Naomi, objednala 1 kg sladkých zemiakov, bola prekvapená, keď dostala jeden obrovský zemiak. Takýchto ľudí je však viac a my vám teraz preto ponúkame prípady jedincov, ktorí sa pochválili svojou obrou zeleninou či ovocím.

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.