Vidieť voľne žijúce vtáky zvykne byť dosť ťažké, ale zachytiť ich na fotoaparát je ešte náročnejšie. Pre Lisu, známu ako Ostdrossel, sa „zachytávanie“ voľne žijúcich vtákov stal koníčkom na plný úväzok, pretože všetko si dômyselne rozmyslela a zrealizovala. Na záhradu ku krmítku umiestnila fotoaparát, ktorý funguje ako fotopasca. A zistila, že na jej pozemok chodia rôznorodé druhy zvierat.

Fotografická cesta tejto ženy sa začala v roku 2012, keď sa presťahovala z Nemecka do Michiganu. Bola prekvapená rozmanitosťou voľne žijúcich živočíchov v jej záhrade, a tak ich začala kŕmiť a fotografovať. Lisa sa chcela podeliť o tieto fotografie so svojou rodinou žijúcou v Nemecku, pretože veľa druhov sa líšilo od toho, čo videla tam.Keď som sa presťahovala z USA do Nemecka, všimla som si, že vtáky sú tu pestrejšie a odlišnejšie ako v Nemecku. Chcela som ich zdieľať so svojou rodinou a začala som fotografovať,“ povedala Lisa. Napokon sa o svoje zábery delí s celým svetom a my sme za to radi.

Pred fotoaparát sa pridružili aj iné zvery, pozrite sa:

 

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.