A čo tak pokúsiť sa vymyslieť počas karantény niečo zaujímavé? Tento muž karanténu vzal ako výzvu a na záhrade si postavil nezvyčajný „kútik“. Vyrobil fontánu, no nie takú obyčajnú, ale fontánu Jack Daniels z vecí, ktoré doma našiel.

53-ročný Dave Tonks chcel pôvodne urobiť z fliaš držiak na sviečky. Jeho partnerka Lisa si však myslela, že by sa dali využiť lepšie a po dlhšom premýšľaní prišli s týmto geniálnym nápadom. „Fontánu som vyrobil z toho, čo som doma našiel a použil som pumpu zo starej fontány. Sám sa však vyjadril, že tento nápad dal dokopy za pomoci alkoholu, keďže vymyslel ho počas toho, ako bol opitý. A pri svojej práci zašiel až do detailov, pričom využil aj led svetlo, ktoré tomu celému dodalo atmosféru.

Nuž, ale otázka znie či si z fontány skutočne viete načerpať tento alkoholický nápoj. Odpoveďou je, že nie. „Rád by som to vyskúšal s reálnym Jackom Danielsom, no bolo by to príliš drahé,“ povedal autor fontány. Nateraz preto ide iba o vodu zafarbenú kávou. Čo však nie je, v budúcnosti môže byť. Odkedy túto fontánu zverejnil na sociálnych sieťach, zaplavili ho žiadosti od ľudí, ktorí túžia po tom, aby im chlapík vyrobil repliky jeho diela.

Chlapík bol mimoriadne prekvapený odozvou na internete. Jeho príspevky v podobe videí i fotografií boli totiž zdieľané a komentované už tisíckami ľudí. Daveova dcéra dokonca oslovila spoločnosť Jack Daniels o sponzorstvo, čo by mohlo byť začiatkom veľmi lukratívneho nového podnikania.

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.