A čo tak pokúsiť sa vymyslieť počas karantény niečo zaujímavé? Tento muž karanténu vzal ako výzvu a na záhrade si postavil nezvyčajný “kútik”. Vyrobil fontánu, no nie takú obyčajnú, ale fontánu Jack Daniels z vecí, ktoré doma našiel.

, Na záhrade si vyrobil Jack Daniels fontánu a ako mu to napadlo? Dozviete sa53-ročný Dave Tonks chcel pôvodne urobiť z fliaš držiak na sviečky. Jeho partnerka Lisa si však myslela, že by sa dali využiť lepšie a po dlhšom premýšľaní prišli s týmto geniálnym nápadom. “Fontánu som vyrobil z toho, čo som doma našiel a použil som pumpu zo starej fontány. Sám sa však vyjadril, že tento nápad dal dokopy za pomoci alkoholu, keďže vymyslel ho počas toho, ako bol opitý. A pri svojej práci zašiel až do detailov, pričom využil aj led svetlo, ktoré tomu celému dodalo atmosféru.

Nuž, ale otázka znie či si z fontány skutočne viete načerpať tento alkoholický nápoj. Odpoveďou je, že nie. “Rád by som to vyskúšal s reálnym Jackom Danielsom, no bolo by to príliš drahé,” povedal autor fontány. Nateraz preto ide iba o vodu zafarbenú kávou. Čo však nie je, v budúcnosti môže byť. Odkedy túto fontánu zverejnil na sociálnych sieťach, zaplavili ho žiadosti od ľudí, ktorí túžia po tom, aby im chlapík vyrobil repliky jeho diela.

, Na záhrade si vyrobil Jack Daniels fontánu a ako mu to napadlo? Dozviete saChlapík bol mimoriadne prekvapený odozvou na internete. Jeho príspevky v podobe videí i fotografií boli totiž zdieľané a komentované už tisíckami ľudí. Daveova dcéra dokonca oslovila spoločnosť Jack Daniels o sponzorstvo, čo by mohlo byť začiatkom veľmi lukratívneho nového podnikania.

 

 

 

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.