Ľudské bytosti dokážu robiť pozitívne aj negatívne zmeny na tomto svete, o čom sme vás aj my neraz presvedčili. Na jednej strane je pravdou, že svojimi rozhodnutiami ničíme túto planétu, no na strane druhej sú miesta, ktoré sú aj vďaka ľuďom také krásne a majú svoje jedinečné čaro. 

Dnes vám ponúkame nielen panorámy miest, ale aj zábery z vtáčej perspektívy, mesta s nezvyčajnými priestory v ich strede či prírodu mesta, ktorá sa dokonale prelína s jeho panorámou. Z týchto fotografií je tiež zrejmý rozdiel medzi tým, ako sa vyvíjali moderné mestá a tým, ako sa vyvíjali staré mestá. Tak či onak, tieto zábery budú pastvou pre vaše oči, poďte sa o tom presvedčiť. 

Tchaj-pej

Londýn

Groningen

Lhasa

Rio de Janeiro, Brazília

Mexiko

Reykjavík

Moskva

Bern

New York

Casablanca

Dresden

Dubaj

Toronto

Ulica v San Franciscu

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.