Je mnoho krásnych a zabudnutých miest na zemi . Niektoré sú strašidelné a niektoré nádherné. Určite sa zhodneme, že každé ma svoje čaro a atmosféru . A niektoré zo starých majestátnych budov by si určite zaslúžili druhú šancu kým ich pohltí čas .

 

Fínsko

Europsky kastiel

Florida – USA

Florida

 

Opustený kostol  – Holandsko

Holandsko

 

Chodba

Metodistický chrám – Indiana

Indiana

Opustené Kino – Detorit

Kino

Opustené mólo

molo

Jazero Obersee –  Nemecko

Nemecko

Opustené divadlo

opustene divadlo

Kostol St. Etienne – Francúzsko

Opusteny kostol - Francuzsko

Sovietská základňa – Rusko

Rusko

Schody nikam –  Pismo beach – Kalifornia

Schody nikam

Opustená cesta do bane – Taiwan

Taiwan

Zamrznutá veža – Reschen – Taliansko

Taliansko

Vrak Titanicu

Trosky Titanicu

 

 

zdroj: dose.com   distractify.com

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a životný štýl.

3 KOMENTÁRE

  1. “Zamrznutá veža – Reschen – Taliansko“ si opravte, pretože to je zlý názov.. Volá sa to Graun im Vinschgau (Curon Venosta)

  2. Tento článok sa mi veľmi páčil, ale dovolil by som si Vás upozorniť na dve chyby, ktoré som v ňom našiel. Na prvom z dvoch obrázkov pod nadpisom „Opustený kostol – Holandsko“ je opustený Kostel sv. Jiří v Lukové u Manětína v Čechách. „Kostol St. Etienne – Francúzsko“ na obrázku je Cathédrale Saint-Étienne de Bourges (Katedrála sv. Štefana v Bourges) a ten v skutočnosti opustený nie je, takže tá fotografia je fotomontáž… 😉

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.