Tí z vás, ktorí žijete v dome a máte aj svoju záhradku, tak väčšinou sa o ňu aj staráte. Skrášľujete ju podľa seba a dbáte na to, aby vyzerala čo najlepšie. Ženy sú zväčša tie, ktoré si na takýchto úpravách skutočne potrpia a hľadajú tie najvhodnejšie i najkrajšie rastliny či stromy.

Nech už máte akýkoľvek vkus, tak toto sú stromy, ktoré zmenia vašu záhradu na rozprávku. Niektorý z týchto drevín si dozaista vyberie každý z vás. A ak hľadáte niečo krásne pre váš voľný kus pozemku, ponúkame vám hneď niekoľko možností.

Jacaranda:

Čerešňa:

Vistéria:

Magnólia:

Rododendrón:

Žltá mimosa:

Delonixa kráľovská:

Lagerstrémia:

Orgován obyčajný:

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.