Svet nedávno obletelo jedno dychberúce video, na ktorom sa odohrávalo ohromné predstavenie. Také, ktoré dokáže vymyslieť len samotná príroda. Skupinu surférov natočili v nezvyčajnej pozícii. Zážitok z toho nemali len oni, ale každý, kto toto video už videl.

Išlo totiž o to, že sa k tejto skupine pridali neočákavaní spoločníci. Presnejšie veľká skupina delfínov. Celú situáciu natočil dron pri austrálskom pobreží. Na videu od Shauna Petersena je vidieť, ako tieto krásne cicavce plávu pod surférmi v jednej vlne. Sám autor k videu napísal, že to bol pre neho zážitok a najlepšie video, aké sa mu kedy podarilo nakamerovať.

Nuž a teraz si tento zážitok vychutnajte:

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.