Raffaela Weyman zdieľala svoj nezvyčajný zážitok na TikToku. Zdalo by sa, že ovoniavanie kvetov nie je nič nevhodné alebo nezvyčajné, no táto žena sa dostala do zvláštnej situácie. Ovoniavala zdanlivo normálny kvet, ktorý však normálny rozhodne nie je. 

Raffaela išla spolu s kamarátkou k domu ich známeho a nemohli prestať ovoniavať kvetinu, ktorú našli. Až neskôr však zistili, že sa považuje za jednu z najdesivejších drog na svete. „Potom sme išli na párty nášho priateľa, no museli sme odísť. Odrazu sme sa cítili úplne vybité. Keď som prišla domov a zaspala, snívali sa mi tie najbláznivejšie sny a prvýkrát v živote som zažila spánkovú paralýzu,“ povedala žena.

Raffaela až po tejto skúsenosti zistila, že je to nebezpečný kvet a nadrogovali sa. Kvetina známa ako skopolamín dokáže pôsobiť ako halucinogén a potenciálne dokonca ako smrteľné narkotikum. Komukoľvek, kto vás sleduje sa zdá, že ste v poriadku, no vy strácate kontrolu nad svojimi činmi. Vdýchnutie tejto drogy vo väčšej dávke môže mať až smrteľné následky. 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.