Američanka a YouTuberka Lush Botanist zarobila nemalé peniaze tou najbizarnejšou prácou. Prezradila, že online predajom prdov zarobila už viac ako 21 000 eur. V rozhovore pre televízny kanál Channel 4 uviedla, že to všetko začalo tým, keď ju niekto kontaktoval na internete so žiadosťou, aby natočila video, v ktorom prdí. 

Aj keď sa spočiatku hanbila, jej video malo pozitívne reakcie a stalo sa populárnym. „Tomuto biznisu sa venujem už tri roky,“ povedala Lush, ktorá neustále dostáva nové žiadosti o videá. 

Zdroj: timesnownews.com

Lush Botanist sa označuje ako prdová kráľovná internetu. V rozhovore prezradila aj to, že za jedno video si účtuje 175 dolárov, čo je približne 148 eur. To, že jej biznis ide, dokazuje aj denný zárobok. Najviac si vraj zarobila skoro 4000 dolárov (3400 eur). 

Zdroj: Instagram/mslushbotanist

Lush sa vyjadrila aj k jej strave. Pre skvalitnenie videí používa mikrofón a konzumuje syry, a to najmä parmezán a mozarellu, ktorá spôsobuje bublinkový“ zvuk. Svoje podnikanie postavila momentálne na iný level vďaka suvenírom, ktoré začala posielať záujemcom o videá. Podľa jej slov to má úspech. 

Čo si myslíte o tejto práci? 

ZDROJ1 ZDROJ2

 

 

 

 

 

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.