V tomto jedinečnom umeleckom projekte s názvom „Metamofóza“ sa spojili bodypainteri Leonie Gené a Joerg Duesterwald s fotografmi Laila Pregizer a Uwe Schmida, ktorých cieľom bolo zladiť ľudské telo s prírodou a ako môžete vidieť sami, odviedli dobrý kus práce.

Na týchto fotografiách nebol použitý Photoshop, čo je v dnešnej dobe celkom úspech, a všetky modely boli maľované priamo na mieste aby dokonale zapadli do obrazu.

Podarila sa im naozaj originálne séria fotografií. Tak čo dokážete nájsť všetky skryté modely?

kamuflaz1

kamuflaz2kamuflaz3
kamuflaz4kamuflaz5kamuflaz6kamuflaz7kamuflaz8kamuflaz9kamuflaz10kamuflaz11kamuflaz12kamuflaz13kamuflaz14kamuflaz15kamuflaz16kamuflaz17kamuflaz18kamuflaz19kamuflaz20kamuflaz21kamuflaz22kamuflaz23kamuflaz24

 

zdroj: Metamorphosis, Boredpanda

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.