Aerolinka Etihad Airways len nedávno otvorila let z indického Bombaja do Amerického New Yorku, ktorý sa prezentuje ako ten najdrahší let vôbec.  Cena jednosmernej letenky je totiž nemalá a to 38 000 dolárov.

1

A teda ak sa chcete dostať aj naspäť do Bombaja bude vás to stáť 76 000 dolárov. Ak by ste však čakali priamy let budete sklamaný, za túto cenu si musíte totiž prestúpiť v meste Abu Dhabi.

2

Na druhej strane je let presnou definíciou slova luxus. K dispozícií máte 3 miestnosti, ktoré sa prezentujú ako „penthouse v oblakoch“ spolu s vlastnou posádkou, ktorú tvorí čašník, kuchár a upratovačka.

 

5

obyacka

Poďme teda k miestnostiam . Na palube sa nachádza spálňa s veľkou postelou s prikrývkami priamo z Talianska . Následne „obývačka“, kde na vás čaká kožený gauč a veľká TV. Pred pristánim sa môžete ešte osprchovať vo vlastnej kúpelni.

4

 

V cene letenky sú zahrnuté aj ďalšie služby ako osobitý check-in, preprava z letiska a na letisko a prístup do privatnej lóže na letisku, alebo možnosť vlastnej opatrovateľky detí na palube.

6

Ak vás najrahší let sveta zaujíma viac, nevynechajte video

 

zdroje: travelandleisure , etihad

Avatar
Zaujímavý Svet - každý deň pre vás hľadáme zaujímavý obsah z rôznych oblastí od vedy 21. storočia po históriu. Zaujímame sa aj o zdravie a domácnosť. Pri našich článkoch používame overené zdroje a pri zdravotníckych témach dávame dôraz na vedecké štúdie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.