V nasledujúcom zozname nájdete osem populárnych a luxusných dovolenkových destinácii. Sú medzi nimi mestá, ostrovy, ale aj rezorty, do ktorých sa dostanete iba súkromným lietadlom.

Paríž

Hlavné mesto Francúzska je obľúbenou destináciou mnohých ľudí. V tomto prípade ale hovoríme o skutočne luxusnom pobyte v Paríži. Hotely v najlukratívnejších oblastiach, s unikátnym výhľadom na Eiffelovu vežu. Ceny za ubytovanie sa šplhajú až k 30 000 € za noc.

pixabay.com
pixabay.com

Fidži

Ostrov Fidži a ďalších viac ako 300 malých ostrovčekov v jeho okolí sú atraktívnou cestovateľskou oblasťou. Miesto je považované za najkrajšie v južnom Pacifiku. Nie každý si môže dovoliť dovolenku v tomto raji. Mnoho ostrovov je v súkromnom vlastníctve. Práve tie sú vyhľadávane známymi osobnosťami a bohatými ľuďmi.

mostluxuriouslist.com
mostluxuriouslist.com

 

TIP: Pozrite si kam v roku 2019 na dovolenku !

Britské panenské ostrovy

Ostrovy s rozprávkovou panorámou a azúrovým morom. Prenajať si môžete malý ostrovček alebo lacnejší slamený dom. Ceny za slamené domčeky sa pohybujú od 600 eur za noc.

mostluxuriouslist.com
mostluxuriouslist.com

Bora Bora

Ostrov patriaci Francúzskej Polynézií patrí zaslúžene medzi najdrahšie dovolenkové destinácie. Väčšina rezortov ponúka iba luxusné ubytovanie. Na mnohé miesta sa dostanete iba súkromným lietadlom. Za noc zaplatíte približne 800 eur.

Bora-Bora

Seychelly

Komfortné hotelové komplexy, nekonečné dlhé biele pieskové pláže, príjemná klíma a nádherná príroda. Raj na zemi. Zážitkom na celý život je pestrofarebný podmorský svet. V luxusných rezortoch zaplatíte za noc od 400 do 1000 € za noc.

mostluxuriouslist.com
mostluxuriouslist.com

Dubaj

Dubaj ako dovolenková destinácia sa v posledných rokoch čoraz viac dostáva do popredia. Budete musieť siahnuť hlboko do peňaženky, ak sa budete chcieť ubytovať v kvalitnom hoteli a vychutnať si všetky možnosti, ktoré Dubaj ponúka.

pixabay.com
pixabay.com

Musha Cay

Je rezort na jednom z ostrov pri Bahamách. Ostrov je v súkromnom vlastníctve a ubytovať sa môžete v jednej z piatich víl. Bohužiaľ nemôžete si prenajať iba jednu. Vždy si prenajímate celý ostrov, či budete dvaja alebo maximálny počet 24 osôb. Cena za prenájom ostrova na jednu noc je od 35 000 €.

mostluxuriouslist.com
mostluxuriouslist.com

New York

Tak ako je Paríž lákavou destináciou pre bohatých Američanov, tým istým je New York pre Európanov. Najkvalitnejšie reštaurácie, luxusné hotely, módne prehliadky a značkové obchody sú lákadlom a pre mnohých aj životným štýlom.

pixabay.com
pixabay.com

zdroj

7 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.