Vianoce prichádzajú! Ste pripravení obdarovať vašich milovaných skvelými darčekmi? Premysleli ste si, čo im tento rok dáte? Ak nie, prosím, urobte to. Nikto si nechce na Štedrý večer rozbaliť niečo celkom bezvýznamné.

1. “Keď som mal 8 rokov, dostal som utierku na riad..”

2. “Sadu malých keramických nožov na maslo. Teta mi povedala, že je pre mňa ťažké nakupovať. Mala som 7 rokov.”

3. “Keď som mala 9, otec mi daroval hotelový šampón a tričko, ktoré niekde dostal zadarmo.”

4. “Knižku komiksov, ktorú sme mali doma už niekoľko mesiacov a za ten čas som ju stihol dvakrát prečítať.”

5. “Krabičku cigariet a rolku sáčkov do koša. Som nefajčiar.”

6. “20 kilogramov zemiakov.”

7. “Každý rok nám teta dáva darčeky kúpené v sekáči. Na tom by nebolo nič zlé, keby aspoň kúpila niečo rozumné. Keď som mala zhruba 13 – 14 rokov, darovala mi Kamasutru a detské body s nápisom New York Yankees. Nemám deti a nepozerám bejzbal.”

8. “Keď som mal 18, stará mama mi dala balenie z darčekovej karty (na ktorom nebola žiadna darčeková karta) zabalené v rolke od toaletného papiera. Všetci moji súrodenci tie darčekové karty dostali. Starká ma nikdy nemala v láske.”

9. “Mal som asi 10 keď nám s bratom dala mama balenie farebných plastových slamiek, pretože bola nahnevaná, že nás otec priviezol o tri dni neskôr ako mal. Odniesli sme si to my.”

10. “Raz mi dal bratranec jeho fotku s autogramom. Bolo to také vtipné, že som sa naňho ani nedokázal hnevať.”

11. “Pamätám si na Vianoce, kedy som vlastne dostal dosť dobrý darček. Rodičia tvrdo pracovali, aby mi mohli darovať umelecké pomôcky. Bol to veľký box s nožnicami, lepidlom, farbami, pastelkami, trblietkami a množstvom ďalších vecí, po ktorých túži každé dieťa. Problém bol, že zakaždým, keď kúpili nejakú pomôcku, povedali mi, že “idú nakŕmiť môj darček.” Takže jasné, že keď som si odbalil darček a nevybehlo na mňa šteniatko, bol som z toho zničený.”

12. “Rozhodla som sa celej rodine kúpiť lístky na Jamesa Browna. Doslova pár minút po rozbalení darčekov v správach oznámili, že James Brown zomrel.”

13. “Mama sa ma opýtala, čo má kúpiť mojej 13-ročnej dcére. Povedala som jej, že rada šije. Ako sme jej mohli všetci kúpiť len nite doteraz nechápem.”

14. “Minulý rok, keď si všetci rozbalili svoje darčeky, prišiel rad na mňa. Rozbalil som ten od mamy a bol v ňom otvárač na konzervy. Asi to malo byť vtipné, ale jediný, kto sa smial, bola mama.”

15. “Nevlastná matka mi na vianočné prianie napísala – nemusíš mi vracať tých 500 dolárov.”

16. “Starý otec mi plánoval dať krabicu zo servítok plnú peňazí (stále nerozumiem prečo práve v krabici od servítok). Nechtiac ich však vymenil a ja som si odbalil krabicu servítok.”

17. “Svokra mi darovala detský ruksak. Napísala, že to pred rokmi plánovala darovať nejakému dieťaťu, ale nepáčil sa mu, tak ho dala mne. Mám 36 rokov.”

Zdroj

Foto: Brightside

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.