Krása je veľmi subjektívna a každý ju nachádza v niečom inom. Zlatý rez, ktorý znamená dokonalú prácu z vedeckého hľadiska, je zase niečo úplne iné. Ale príťažlivá mužská krása, pri ktorej sa ženám podlamujú kolená – tá je úplne jasná. Takže milé dámy – pokiaľ si plánujete babskú jazdu na budúci rok a neviete sa rozhodnúť, kam vyraziť, čo keby ste sa rozhodli podľa toho, v ktorej krajine žijú najkrajší chlapi?

Taliansko

Zdroj: this-is-italy.com

Talianski muži vyzerajú dobre a sú mimoriadne atraktívni. Zdá sa, že sú z nejakého lesklého a očarujúceho módneho časopisu. A čo je bonus, milujú ženy a neboja sa to dať najavo. 

Brazília

Zdroj: this-is-italy.com

Brazílski muži sú na druhom mieste. Fyzický vzhľad je zmesou Portugalska a juhoamerických vplyvov. Krajina má v zatúpení neporovnateľnú mužskú krásu.

Angola

Zdroj: this-is-italy.com

Majú trochu tmavú, ale veľmi peknú a atraktívnu pleť s krásnymi črtami. Gény, ktoré si zobrali to najkrajšie z Afriky a opäť z Portugalska.

Grécko

Zdroj: this-is-italy.com

Gréci sú jednoducho úžasní. Grécki muži priťahujú pozornosť a náklonnosť žien po mnoho storočí. Najpríťažlivejšie na gréckych mužoch sú ich tmavé črty a husté vlasy.

Francúzsko

Zdroj: this-is-italy.com

Francúzsko sa môže pýšiť štýlovými, dobre upravenými a dobre oblečenými mužmi. Sú to predstavitelia rôznych etník a kultúrnych vplyvov. A v tom je ukryté ich čaro.

Nemecko

Zdroj: this-is-italy.com

Nemeckí muži sú známi svojimi črtami a úžasným očarujúcim vzhľadom. Sú krásni a majú svetlú pleť ovplyvnenú chladným počasím.

Austrália

Zdroj: this-is-italy.com

Austrália má jedných z najkrajších mužov na svete. Sú to veľmi dobre tvarovaní chlapci s krásnym vzhľadom a fotogenickými tvárami.

Veľká Británia

Zdroj: this-is-italy.com

V Spojenom kráľovstve je veľké množstvo dobre vyzerajúcich mužov. Sú veľmi pekní, čo sa týka čŕt, elegantného obliekania, krásneho úsmevu a sú mimoriadne dobre vychovaní.

Švédsko

Zdroj: this-is-italy.com

Švédski muži majú dokonalé blond vlasy, krásne modré oči, vďaka čomu sú jedineční a výnimoční. Ich osobnosť a skvelá charizma ich robia až príliš príťažlivými.

Španielsko

Zdroj: this-is-italy.com

Španielsko, ktoré je známe futbalom a futbalovými zápasmi, je známe aj peknými mužmi, najmä národnými hráčmi. Majú obrovský obdiv fanúšikov po celom svete a vďaka dobrej starostlivosti o telo a športovému vzhľadu vynikajú.

Zdroj

 

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.