Tento manželský pár je dokonalým príkladom toho, že na výške vo vzťahu nezáleží. Brazílčania Paulo a Katyucia merajú spolu približne 180 cm, a preto boli zapísaní do Guinnessovej knihy rekordov ako najmenší manželský pár na svete. Dvojica si tým získala celosvetovú slávu, no nemalú pozornosť si zaslúži aj ich príbeh lásky. 

Katyucia sa vyjadrila, že aj keď sú o niečo menší ako priemerný človek, ich srdcia sú veľké a láska k sebe navzájom silná. Ich spoločný príbeh však nebol od začiatku takýto ružový. Mladý pár sa spoznal na sociálnej sieti a po pár správach sa Katyucia rozhodla Paula zablokovať, pretože sa jej zdal byť príliš nudný a flirtoval. Po dvoch rokoch si však začali opäť písať  a neskôr prišlo aj prvé offline stretnutie.

Nejaký čas mali aj vzťah na diaľku, no uvedomili si, že majú byť spolu, a preto sa Katyucia presťahovala z rodného mesta Londrina do Paula v Itapeve. Po osemročnom vzťahu sa Paulo rozhodol o rázny krok, požiadal Katyuciu o ruku, ktorá bola spočiatku prekvapená, ale žiadosť prijala. 

Pár priznáva, že byť spolu im dodáva obrovskú silu. Okrem ich malému vzrastu sú aj oni len obyčajný pár, ktorý sa tiež háda. Žena priznala, že má komplikovanú povahu a Paolo je naopak veľmi pokojný. Kvôli svojej výške si získavajú veľa pozornosti a nie vždy je všetko pozitívne. Pár však tvrdí, že ich láska je väčšia ako akákoľvek nenávisť a posudzovanie. 

ZDROJ

foto: brightside

 

Lucia Gajdošová
Volám sa Lucia a som študentkou marketingu na Fakulte masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Popri štúdiu sa rada venujem foteniu, vytváraniu obsahu na sociálnych sieťach a spievaniu. Baví ma spoznávať nové miesta, športovať, nakupovať a neohrdnem ani seriálu na Netflixe, či dobrej knihe.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.