Je čas Vianoc a v takomto období sa skrátka musia diať aj nezvyčajné veci. Len nedávno zarezonovala na internete správa, ktorá zaujala i pobavila. Jeden starší muž vykradol banku, no namiesto toho, aby s peniazmi utiekol, rozhadzoval ich po ulici s prianím veselých Vianoc a pokojne čakal na policajtov.

Foto od youtube

Polícia v Colorade zatkla muža s bradou, ktorý tam vykradol miestnu banku. Svedkovia tvrdia, že 65-ročného muža menom David Wayne Oliver zatkli po tomto zločine pred kaviarňou Starbucks, kde na policajtov poslušne čakal. Jeden okoloidúci, ktorý sledoval celý incident povedal miestnym médiám toto: „Vylúpil banku, následne vyšiel na ulicu a rozhadzoval peniaze všade naokolo, pričom kričal „Veselé Vianoce“.“ Ľudia, ktorí peniaze pozbierali si to následne namierili rovno do banky, aby ich vrátili. 

Polícia už potvrdila, že 65-ročný muž bol zatknutý a momentálne je držaný vo väzbe. Pri lúpeži údajne použil aj zbraň, ktorou ohrozoval zamestnancov banky. Následne však nekládol polícii žiadny odpor a čakal na nich pri spomínanej kaviarni. Niektoré peniaze síce ľudia vrátili, no stále chýba niekoľko tisíc dolárov. Tento pán sa zrejme chcel zahrať na hrdinu, no akosi mu nedošlo, že jeho čin je trestný. Nevedno, čo ho k tomuto skutku viedlo, existujú len rôzne dohady. Aj vďaka tomuto príbehu ale môžeme vidieť, akých bizarnosti sú ľudia schopní.

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.