Vezmite si metlu Nimbus 2000 a odleťte do „Veľkého jablka“, pretože tento rok sa v New Yorku otvára najväčší obchod na svete s tematickými suvenírmi, ktoré poznáte z Harryho Pottera, no nie len to. Vidieť, že nabažiť sa tohto skvelého príbehu sa jednoducho nedá a stále je záujem o predmety i zážitky z čarodejníckeho sveta.
harry potter fotografia

Tento obchod bude zrejme zatiaľ najnebezpečnejší pre peňaženku, preto by mali fanúšikovia začať šetriť už teraz. Informáciu o otvorení priniesla, ako inak, spoločnosť Warner Bros 9. januára. Oznámila, že sa v srdci New Yorku otvorí obrovský trojpodlažný vlajkový obchod vedľa kultovej budovy Flatiron na ulici 935 Broadway. Sarah Roots, viceprezidentka Worldwide Tours and Retail, Warner Bros, uviedla v tlačovej správe: „Toto bude najväčší tematický obchod Harry Potter na svete a stane sa nevyhnutným cieľom pre fanúšikov príbehu. Nadšenci Harryho Pottera sa budú môcť zapojiť do interaktívnych zážitkov a vstúpiť tak do mágie.“
harry potter fotografia
Obchod, ktorý svoje brány otvorí v lete tohto roku, bude hostiť najväčšiu kolekciu produktov Harry Potter a taktiež tematických produktov z Fantastických zvierat pod jednou strechou, a to so všetkým, od personalizovaných plášťov až po úplne novú škálu domácich prútikov. Vlajkovou loďou spoločnosti Potterheads bude priestor, ktorý fanúšikom poskytne množstvo zaujímavých maloobchodných zážitkov, ktoré v nich evokujú kúzlo čarodejníckeho sveta. Okrem prehliadky štúdia a atrakcií tam bude veľa ďalších miest, ktoré poznáte z filmu.
harry potter fotografia
Foto: Flickr, ilustračné
Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.