Najvyššia horská dráha v Spojenom kráľovstve sa pokazila a zamestnanci museli zvoliť núdzové riešenie. Dráhu vysokú 65 metrov odstavili a všetci, ktorí sa na nej viezli, museli zísť dole po vlastných.

Táto atrakcia sa nachádza na pláži Pleasure a okoloidúcim ľuďom sa naskytol zvláštny pohľad. Všimli si, že zastala takmer na vrchole a kráčali po nej ľudia. Našťastie sa nikomu nič nestalo a všetci to prežili bez akýchkoľvek poranení. Zaseknúť sa v takej výške a zliezť odtiaľ po svojich by zrejme nechcel nikto.

Keď túto horskú dráhu otvorili v roku 1994, v tom čase bola najvyššia na svete, dnes je najvyššia už „len“ v Spojenom kráľovstve. V niektorých častiach dosahuje rýchlosť až 136 kilometrov za hodinu. Jej dĺžka je podobne ohromujúca, pretože dosahuje viac ako jeden kilometer.

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.