Názov Evergreen si ľudia už navždy zapamätajú potom, čo najprv loď tejto spoločnosti zablokovala Suezský prieplav a o pár dní na to nákladiak s nákladom rovnakej spoločnosti zablokoval čínsku diaľnicu.

Foto od youtube

Vozidlo prevážajúce kontajner sa ocitlo v podobnej situácii ako loď len s tým rozdielom, že zahátalo cestu v cestnej doprave. Tento incident sa stal v čínskom Nankingu na diaľnici Changchun-Shenzhen. Niet podiv, že scény z týchto nehôd sa tak podobajú, keďže loď aj kontajner, ktorý preváža nákladiak, sú rovnakej zelenej farby a majú rovnaký nápis.

Foto od youtube

Nákladné auto spôsobilo kolónu áut a loď zablokovala cestu vyše 200 lodiam. Ľudia si začali robiť srandu z taiwanskej spoločnosti Evergreen, no treba dodať, že nehoda nákladného auta v skutočnosti nemá veľa spoločného so spoločnosťou, pretože tej patrí len kontajner. Každopádne je to zaujímavá náhoda.

 

 

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.