Počas svojho života ste sa zrejme stretli s rôznymi formami náhod, ktoré si ani po čase možno neviete vysvetliť. Nuž, osud je zrejme pánom a veľa proti nemu nezmôžeme. Či už v neho veríte, alebo nie. A toto je len ďalší z príbehov, ktorý je toho jasným dôkazom.

Dvaja mladí ľudia sa narodil v tej istej nemocnici, v ten istý deň a po 26 rokoch idú svoju lásku spečatiť manželstvom. Shauna Gracey a Tom Maguire sa narodili 22. decembra 1992, len niekoľko hodín a metrov od seba vo Wigane, Greater Manchester. Napriek tomu, že po celý čas žili len 5 km od seba, tak po prvýkrát sa vedome stretli až počas toho, ako obaja oslavovali svoje 18. narodeniny na Boxing Day 2010.

Následne sa zoznámili vďaka ich spoločnému priateľovi a Tom sa vyjadril, že sa okamžite zamiloval. Bohužiaľ, spočiatku ten pocit nebol vzájomný. A aj napriek jeho pokusom o zoznámenie prostredníctvom sociálnych sieti, nemala spočiatku Shauna žiadny záujem. Raz sa dokonca vyjadrila, aby ju nechal na pokoji. To sa ale zmenilo. Nejakú dobu sa ich cesty z času na čas stretli a pomaly sa ich vzťah začal meniť.

Trvalo niekoľko mesiacov, kým Shauna konečne podľahla Tomovi a začali tvoriť pár. Teraz, o osem rokov neskôr, chýba páru už len niekoľko dní do svadby. “Od začiatku bol Tom taký horlivý a neoblomný. Povedala som mu, že sme len priatelia a že by to takto malo ostať. Nemala som o neho záujem. Až jednu noc sme boli spolu vonku a ja som sa len tak na neho pozrela. Pomyslela som si: Ó môj Bože, naozaj sa mi páči. Už sme spolu osem rokov a ja som si lepšie vybrať nemohla, som neskutočne šťastná. Bol to osud.” Dievčina ešte dodala, že miluje, keď môže vyrozprávať ich príbeh ostatným ľuďom. “Príbeh o tom, ako sme sa stretli, je určite divný,” dodal Tom.

Zdroj

, Narodili sa v rovnaký deň, v tej istej nemocnici, žili pár kilometrov od seba, no prvýkrát sa stretli v 18. rokoch. Dnes sa idú vziať
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.