Zmena je prirodzenou súčasťou života, ale je rozdiel v tom či je pozitívna alebo negatívna. A akú zmenu chceme po sebe zanechať pre budúce generácie je otázka, na ktorú je potrebné zodpovedať.

Keď sa však pozrieme na zábery niektorých miest na našej planéte, tak zistíme, že ľudia sú obrovskými škodcami. Aplikácia Google Earth zverejnila na youtube sériu videí, ktoré ukazujú ako sa oceány, lesy i mestá v priebehu niekoľkých rokov zmenili a veru to nie je príjemný pohľad.

Ako teda vyzerajú tie isté miesta s časovým odstupom si už pozriete na nasledujúcich záberoch.

Nuflo De Chavez, Bolívia

Ľadovec na Aljaške

Mato Grosso, Brazília

Aralské jazero, Kazachstan

Šanghaj, Čína

Dubaj, Spojené arabské emiráty

Polostrov Mylius Erichsen Land, Grónsko

Atsimo-Andrefana, Madagaskar

Sara, Bolívia

Singapur

Pearl River Delta, Čína

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.