Nájsť niečo staré je vždy úžasný zážitok. Či už ide o vec, ktorá vám zostala po predkovi alebo o niečo, čo sa k vám dostalo len náhodou. Toto je príbeh ženy z Michiganu, ktorá pri potápaní narazila na sklenenú fľašu. Neskôr sa ukázalo, že ide o takmer storočný odkaz v rovnako starej fľaši. 

Fľašu našla kapitánka lode Jennifer pri čistení trupu plavidla. Keď sa dostala k odkazu, ukázalo sa, že ide o správu adresovanú mužovi menom George Morrow s novembrovým dátumom 1926. Je to teda odkaz starý 95 rokov a nálezkyňa sa rozhodla zdieľať ho na facebookovej stránke Nautical North Family Adventures, najmä z dôvodu, aby našla adresáta. Príspevok sa samozrejme veľmi rýchlo stal virálnym. 

Napokon vďaka záujmu ľudí vôbec netrvalo dlho vypátrať dcéru samotného Georgea. A netreba dodávať, že bola z toho všetkého v šoku, no v dobrom slova zmysle. Adresát listu je už bohužiaľ mŕtvy a tak túto správu chce jeho dcéra zachovať a plánuje ju zarámovať. Na liste stálo: „Vráti osoba, ktorá nájde túto fľašu Georgeovi Morrowy z Michiganu a povie mu, že bola nájdená? November 1926.“

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.