Filmový Hollywood, Chodník slávy, milionárska štvrť Beverly Hills, či moderné centrum plné mrakodrapov. Druhé najväčšie mesto Ameriky je snom nejedného európskeho cestovateľa.

los angeles fotografia
Photo by 12019

Teraz máte jedinečnú možnosť zakúpiť si spiatočné letenky za cenu iba 322€! Poletíte z letiska vo Viedni. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Delta Airlines.

Termín:

Za túto cenu sú dostupné viaceré termíny, napr. októbrový, a to od 18.10. – 25.10.2018. Viac na esky.

Batožina:

Nevýhodou je, že v tejto cene si so sebou nemôžete zobrať podpalubnú batožinu. Ale ak ju potrebujete, môžete si ju samozrejme dokúpiť.

Los Angeles za návštevu rozhodne stojí:

– Nádherné pláže ako Malibu, Santa Monica Bay, Venice Beach či Playa del Rey. Do zlatista zafarbený piesok, parádne vlny a výhľad na obrovský Tichý oceán. Záliv Santa Monica ponúka viac ako 30 km nádherných pláží. Ak chcete surfovať, choďte na Malibu.

– Nebojte sa počasia – Los Angeles je celoročnou destináciou. Leto tu začína v máji a končí v októbri.

los angeles fotografia
Photo by BKD

– Parádny nočný život – samozrejme, v Amerike je to trochu iné. Musíte mať 21, ak chcete navštíviť tie najlepšie nočné bary, diskotéky či reštaurácie. Práve v tomto meste sú jedny z najlepších na západnom pobreží.

– Hollywood – pri potulkách Los Angeles môžete naraziť na nejednu filmovú hviezdu. Určite si choďte pozrieť aj Chodník slávy. Veľmi obľúbenou činnosťou je sledovanie filmov ešte pred ich svetovou premiérou. Stačí si vyraziť do obrích multiplexov alebo do starých kín, kde zažijete kúzelnú atmosféru.

– Centrum –  nachádzajú sa tu, okrem mrakodrapov, aj moderné umelecké galérie či lacné a pulzujúce nákupné oblasti. Navštívte Civic Center, El Pueblo de Los Angeles Historic Park, Bunker Hill, Chinatown, Exposition Park a tiež Griffith Park.

los angeles city fotografia
Photo by 12019

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.