Počet ľudí pracujúcich z domu sa v týchto časoch výrazne zvýšil. Nuž, ale trávenie toľkého času doma môže byť niekedy psychicky veľmi ťažké. Nórske dizajnérske štúdio Livit preto prišlo s inovatívnym nápadom, ktorý má pomôcť tým, ktorí pracujú z domu. Pomôže im to tiež tak, že budú tráviť viac času blízko k prírode.

Spoločnosť vytvorila samostatnú kancelársku kabínu, ktorá umožňuje ľuďom izolovať sa a zároveň pracovať bez toho, aby opustili vlastný domov.Veda ukazuje, že byť obklopený rastlinami, stromami a prírodou zlepšuje duševné zdravie, produktivitu a schopnosti učiť sa. Preto je Studypod navrhnutý tak, aby bol umiestnený vo vašej záhrade, lese alebo v akomkoľvek inšpiračnom prostredí. S jedným veľkým oknom vpredu je to ako pracovať vonku a zároveň byť chránený,“ píše Livit na svojej webovej stránke.

V skutočnosti sa dá táto mini kancelária kúpiť buď s odnímateľným pultom alebo bez neho, takže Studypod sa dá využiť na viacero účelov.Domáca kancelária, štúdio jogy, hobby miestnosť či extra spálňa. S odnímateľným pracovným stolom prichádzajú nové príležitosti,“ píše ďalej spoločnosť. Cena začína na 13 500 dolároch a priestor má rozlohu 3,5 metrov štvorcových. Spoločnosť tvrdí, že riestor dokonca môžete zmeniť aj na hosťovskú izbu. „Naším cieľom v spoločnosti Livit je vytvárať úžasné zážitky pre ľudí a Studypod môže pomôcť ľuďom s tým, že im poskytne priestor na dýchanie v blízkosti prírody bez rozptyľovania sa,“ dočítate sa ďalej na webovej stránke.

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.