Ak máte doma škaredý vianočný sveter, ktorý sa hanbíte obliekať, odteraz to tak byť už vôbec nemusí, najmenej v tomto období roka určite nie. Ak cestujete alebo chystáte sa využiť leteckú spoločnosť Alaska Airlines v decembri, dajte si ho v pokoji na seba, pretože vám to poskytne viacero výhod.

alaska airlines fotografia
Foto od Gordon Werner

Medzinárodný deň nosenia škaredého svetra je 21. december a spomínaná spoločnosť oslavuje opäť tým, že ponúka pôžitok zákazníkom, ktorí si na seba takýto sveter oblečú. Takže, ak sa v tento deň niekde chystáte, určite tak urobte a Alaska Airlines vám na oplátku poskytne skorý nástup do lietadla, takže vďaka tomu sa môžete vyhnúť častým nepríjemnostiam s tým súvisiacich. Navyše, môžete si svoju batožinu zobrať k sebe miesto toho, aby bola umiestnená do podpalubia.

V lietadlách spomínanej spoločnosti hrá počas letu vianočná hudba a budete si mať možnosť absolútne voľne vyberať dovolenkové filmy po celý mesiac.

„V tomto ročnom období sa považujeme za akúsi „vesmírnu loďku“, takže sme radi, že ideme nad rámec, aby sme tak pomohli našim hosťom objaviť zábavu i slávnostnú stranu lietania počas týchto prázdnin,“ povedala Natalie Bowmanová, generálna riaditeľka marketingu a reklamy Alaska Airlines.

Zdroj

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.