Brazílčan Michel Faro do Prado si rád necháva upravovať svoje telo, no zásahy sú skutočne až príliš kruté a drastické. Najnovšie si odrezal prsty a na zuby si nechal pripevniť kly. Je známy svojimi extrémnymi úpravami tela a minulý rok sa označil za ľudského satana, s čím po zhliadnutí fotografií budete zrejme súhlasiť. 

Potetované má už takmer celé telo vrátane očných buliev. Na hlave má rohy, po tele niekoľko piercingov a nechal si odstrániť aj špičku nosa. Ako sme písali, tie premeny sú neuveriteľne drastické a aby toho nebolo málo, tak z každej ruky si dal odstrániť prst. Michelovi chýba prstenník na ľavej ruke a prostredník na pravej. Práve jeho manželka je tá, ktorá svojho manžela tetuje. 

Odstránenie jedného prstu a pridanie klov ho stálo 920 eur. „Mám vysoký prah bolesti. Pravdou síce je, že niektoré zmeny si vyžadujú anestézu, no ak musím čeliť bolesti, aby som dosiahol to čo chcem, určite jej budem čeliť,“ povedal. Michelova manželka miluje jeho extrémny vzhľad a zjavne to oceňujú aj ostatní členovia rodiny, vrátane syna. Chlapík trvá na tom, že mu nezáleží na tom, čo si myslí jeho okolie. „Odmietam neúctu k tým, ktorí sa rozhodnú byť iní. Každý človek má právo byť tým, kým chce,“ povedal Michel.

Zdroj

Foto: Facebook

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.