Tim Davidson sa rozhodol žiť inak. Keď dostal 60 dní na vysťahovanie sa z domu svojej rodiny na Floride, najprv si chcel kúpiť dom bežnej veľkosti, no neskôr zmenil názor. Keďže boli s partnerkou len dvaja, zdalo sa mu nezmyselné platiť kvôli veľkému domu viac daní, mať nevyužitý priestor a podobne.

Tim sa teda rozhodol, že nájde dom, v ktorom budú mať iba spálňu, kúpeľňu, kuchyňu, obývaciu miestnosť a nejaký ten pozemok. Jeho voľba bola jasná, a síce nájsť malý domček. Kúpil dom na kolesách, ktorý má len 25 metrov štvorcových, no obom to plne vyhovuje.

Neskôr sa však rozhodli, že si zabezpečia ešte jeden domček v prípade silnejšieho hurikánu, keďže ten pôvodný nie je prispôsobený na prípadnú katastrofu. Voľba padla na osemuholníkový domček s rozlohou 30 metrov štvorcových. Obe domy sa nachádzajú v tesnej blízkosti v krásnom prostredí a navyše na krásnom maličkom ostrove!

Tu viac viet netreba, pretože fotografie hovoria samé za seba.

Interiér prvého domu:

A toto je druhý domček:

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.