Ememem je vynaliezavý umelec, ktorý vo svojom domovskom meste vo francúzskom Lyone vypĺňa výmole svojimi krásnymi mozaikami. Snaží sa o to, aby aspoň trochu rozjasnil deň každému, kto si jeho tvorbu na ulici všimne, pretože je naozaj veľmi zaujímavá. Cieľom tohto umelca je tiež upriamiť pozornosť na nedostatky a nie dobrý stav chodníkov vo francúzskych uliciach. Vďaka jeho úsiliu sa za posledných 10 rokov niektoré nepekné chodníky či fasády zmenili na umelecké diela. Všetky sú veľmi kreatívne a jedinečné.

Tak poďme si zopár jeho úprav ukázať.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

Zdroj

Foto: Boredpanda

Avatar
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.